Serwis KOMIS WAP 

Serwis KOMIS WAP w emulatorze telefonu Nokia 6270Jesteś daleko od komputera z dostępem do Internetu, a mimo to chcesz na bieżąco śledzić wydarzenia ze świata szczecińskiej komunikacji miejskiej? A może interesuje Cię to, co dzieje się w tematyce kolejowej w regionie szczecińskim? Masz nowoczesny telefon komórkowy? Skorzystaj z Serwisu KOMIS WAP!

Czym jest WAP? WAP to skrót od Wireless Application Protocol, czyli w polskim tłumaczeniu Bezprzewodowy Protokół Aplikacji. Dzięki temu protokołowi możliwy jest dostęp do zasobów Internetu poprzez urządzenia przenośne typu telefony komórkowe, palmtopy itp. Oczywiście ze względu na mniejsze możliwości techniczne takich urządzeń, strony w wersji WAP okrojone są ze wszystkich "wodotrysków" - składają się prawie wyłącznie z tekstu.

Serwis KOMIS WAP w emulatorze telefonu Nokia 6270Serwis KOMIS WAP dostępny jest pod adresem wap.mkm.szczecin.pl i składa się z dwóch części. Pierwszą z nich są informacje. Już teraz dzięki telefonowi komórkowemu możesz czytać newsy ze wszystkich trzech działów, czyli:

  • Szczecin
  • W skrócie
  • Z kraju

związanych zarówno z tematyką komunikacji miejskiej, jak i kolei.

Druga część Serwisu KOMIS WAP to Newsroom. Widzisz coś ciekawego, wypadek, awarię? Chcesz poinformować o tym pierwszy? Skorzystaj z Newsroomu WAP!

Dostęp do Serwisu KOMIS WAP jest bezpłatny, jednak za samo korzystanie z WAP opłatę pobiera Twój operator telefonii komórkowej.

KOMIS wersja 6.1 | © 2001-2019 by KOMIS Team | grafika i skrypty: Marcin Stefanowicz
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zasady użytkowania...
Hosting strony zapewnia PROSCAPE - www.netlook.pl
Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)